Hakkında

HAKKINDA

Bölgemizin alanında en büyük organizasyonu olan PERYÖN, "İnsan Yönetimi Zirvesi" ile insan kaynakları profesyonellerini, uzman konuşmacılar ve sektörün önde gelen firmaları ile bir araya getiriyor.

İnsan Yönetimi alanında gündemi belirleyen zirvemizde her yıl farklı sektörlerden yüzlerce profesyonel, alanının en iyi uzmanlarından uygulama örnekleri, kapsamlı araştırmalar ve yeni yaklaşımları dinleme fırsatı yakalıyor.

Zirvemiz, sergi alanı ve sponsorluk fırsatları ile, katılımcı ve destekleyen firmalara, ürün/hizmetlerini tanıtmak için eşsiz bir fırsat sunuyor ve hedef kitleleri ile bir araya getiriyor.

KAVRAMSAL YAKLAŞIM

Çevik, Uyumlu, Yenilikçi ve Etkin... Yeni ekonominin yüksek rekabetçi ikliminde değişen ve dönüşen organizasyonların kilit kavramları.

Bu kavramlara biçilen rol ise, kendi bağlamlarında ve sistem yaklaşımının kendi bütünlüğünde minimum girdi ile maksimum çıktıyı elde etmek için birbirleri ile eş güdümlü ve güçlü bir sinerji ile hareket etmesi gereken, gelecek yönelimli katalizör görevi görmek üzerine kurulu.

Bir başka tanım ile, yeni nesil sistem ve organizasyonların gelecek yönelimli çarklarının devamlılığını sağlayan ve güçlendiren mekanik olmanın çok ötesinde sipiritüel güçler... Bugünün Liderleri için temel sorunsal; yeni ekonomik sistemin yeni normalinde; bu sistemle birlikte ve sistemin ötesine geçebilecek insan gücünü nasıl elde edip, geliştirip; nasıl güvence altına alabilecekleridir.

PERYÖN Güney Marmara Şubesi olarak, 20-21 Mart 2020’de düzenleyeceğimiz 18. İnsan Yönetimi Zirvesi; bu sorunsalı odak noktasına koyarak; Çevik-Uyumlu-Yenilikçi-Etkin kavramlarını içselleştirmiş; gelecek odaklı lider organizasyonları; yani “Alfa Oganizasyonları” derinlemesine işlemeyi ve katılımcılarda kapsamlı bir farkındalık yaratmayı hedeflemektedir.

Etkinlik kayıtları başlamıştır.

Kayıt Ol
Gelişmelerden haberdar olmak için bültenimize kaydolun.

E-BÜLTEN